İstanbul
Sancaktepe
Pazartesi-Pazar
7/24 Hizmet
yalcinotokurtarma@hotmail.com

Hakkımızda

Yalçın Oto Kurtarma İstanbul
BİZ KİMİZ ?

Firmamız; müşterilerine hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Her türlü oto kurtarma, oto taşıma ve oto çekici taleplerine hızlı ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

Telefonumuz aracılığıyla bize ulaştıktan sonra; oto kurtarma aracımız bulunduğunuz yere hızla geliyoruz. Artık içiniz rahat olabilir. Profesyonel ekibimiz size her konuda yardımcı olacaktır

BİZE NEDEN İHTİYAÇ DUYARSINIZ ?

Oto kurtarıcı araçlarını trafikteyken çok sık görebilirsiniz.

Kaza yapan bir aracın hareket edemez olması sebebi ile oto kurtarıcı sizin yardımınıza yetişir. Bu aracı kullanan personel çok titiz davranmalıdır çünkü araç hasarı yerinde tespit edilir ve titiz davranılmaz ise onarıma konu olan hasar prosedürde sorunlar yaratır.

Bu sebepledir ki taşınan aracın oto kurtarma aracına taşınması ve naklinin sorun olmadan taşınması sizin için fazlasıyla önemlidir.

Diğer sebepler arasında aracınızın bir noktadan başka bir noktaya şoför olmadan taşıtmak isteyebilirsiniz.

Yalçın oto kurtarma olarak güvenli bir şekilde araçlarınızı hasar durumunda, kaza durumunda veya bir yerden bir yere nakil durumunda profesyonel olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere hizmet veririz.

Yaptığımız tüm işlerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı olmuştur.

Yalçın oto kurtarma olarak her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

Oto Çekici Hizmeti

Oto çekici, yalçın oto kurtarma firması ile aracınızı bulunduğu bölgeden kurtarabilir ve aracınızı bir konumdan diğer bir konuma çekici araçlarımız yardımıyla taşıyabilirsiniz.

Sancaktepe Oto Kurtarma Firması

Oto kurtarma firması olarak Anadolu yakasında hizmet vermemizin yanı sıra Anadolu Yakasından Avrupa Yakasına da araç taşıma ve çekme işlemi sağlıyoruz.

7/24 Oto Kurtarıcı

Aracınız gece çok geç bir saatte yolda mı kaldı? Endişelenmeyin. Size bir telefon kadar yakınız. Hemen oto çekiciniz yalçın oto kurtarma'yı arayın. Ekiplerimiz ile aracınızı istediğiniz noktaya taşıyın.